MÖBLER / Bord / Lampbord 11543183
nr 1154 3183
Lampbord
Mässingslist, diameter: 50 cm, höjd: 49 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:17:57
100 kr
150 kr
250 kr